3 lipca 2022 | 11:43

To crossover, o którym nie wiedzieliśmy, że jest nam potrzebny.

The Backstreet Boys przedstawili Drake’a jako swojego tymczasowego „szóstego członka” w sobotę wieczorem podczas występu na Budweiser Stage w Toronto.

Fani oszaleli po tym jak Nick Carter, Howie Dorough, AJ McLean, Brian Littrell i Kevin Richardson przedstawili kanadyjskiego rodaka jako swojego niespodziewanego gościa specjalnego, zanim grupa wykonała specjalne wykonanie swojego klasycznego hitu z lat 90-tych „I Want It That Way.”

Drake, 35 lat, zamieścił 10-sekundowy klip na swoim Instagramie, który pokazał go śpiewającego kultową linię piosenki „’Cause I want it that way”.

„Kiedy ona mówi, że jest ponad mężczyznami w tym pokoleniu i pyta dlaczego mieszkam sam…”, zażartował w podpisie.

Tymczasem dłuższy filmik udostępniony na oficjalnym Twitterze Backstreet Boys zawierał Dorough, 48, segueing z utworu z 1999 roku, aby wyśpiewać kilka linijek z refrenu hitu Drake’a z 2013 roku „Hold On, We’re Going Home.”

„Toronto, chcę, żebyście zrobili trochę hałasu i chcę, żebyście śpiewali tę piosenkę tak głośno, jak to tylko możliwe” – powiedział Drake na scenie. „To jedna z największych piosenek w historii muzyki. Będę na scenie dla niej, postaram się też śpiewać razem.”

Drake dołączył do Backstreet Boys na zaskakujący występ w Toronto w sobotę wieczorem.
YouTube

Oczywiście, ich fani nie mogli się powstrzymać od wyrażenia entuzjazmu i wsparcia dla tej współpracy.

„Drake występujący z The Backstreet Boys to jest to, o czym marzą ludzie”, powiedziała jedna z osób, dzieląc się swoim własnym nagraniem z pokoleniowego aktu muzycznego.

Niektórzy byli oburzeni, że przegapili swoją szansę na osobiste spotkanie z sekstetem, pisząc takie rzeczy jak: „Just hold on I should have gone home for this one 😭 the fomo is so real but this is eeeppppiiiccccc 👏🏼👏🏼👏🏼💥💥💥 🤍🤍🤍🤍🤍🤍.”

Inni głosili obserwacje, które uchwyciły raczej surrealistyczne doświadczenie oglądania tej precyzyjnej kombinacji muzycznych supergwiazd występujących razem.

Czytaj również:  Paulina Porizkova spotyka się z tajemniczym mężczyzną: "Miłość wisi w powietrzu
Fani na Twitterze zareagowali na występ mieszanką zachwytu i FOMO.
YouTube

„Nigdy nie sądziłem, że zobaczę Backstreet Boys i Drake’a razem” – napisała jedna osoba, a inna dodała: „To najlepsza i najfajniejsza rzecz, jaką w życiu widziałam!!!”

Występ sześciu osób – liczba, która, jak zauważyli niektórzy, jest echem tego, że Drake często odnosi się do Toronto jako „The 6” w swoich piosenkach – był aktem zamykającym wieczór.

Jednak Backstreet Boys będą krążyć po świecie w ramach swojej trasy DNA World Tour do listopada.