wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Gdzie dziś wieczorem oglądać online ceremonię rozdania Złotych Globów 2024?

W przypadku zakupu niezależnie recenzowanego produktu lub usługi za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Ceremonia Złotych Globów ma nową siedzibę w 2024 roku.

Prowadzona przez komika Jo Koya 81. doroczna ceremonia wręczenia Złotych Globów będzie transmitowana na antenie CBS i na żywo w Paramount+ z Showtime z Beverly Hilton Hotel w Los Angeles dziś wieczorem o godzinie 17:00 czasu PT/8:00 czasu ET.

(Subskrybenci Paramount+ Essential nie mogą transmitować nagród na żywo, ale będą mogli uzyskać do nich dostęp na żądanie dzień po emisji Złotych Globów)

Po zeszłorocznym powrocie do telewizji, Złote Globy opuściły sieć nadawczą NBC, która zakończyła współpracę z rozwiązanym Hollywoodzkim Stowarzyszeniem Prasy Zagranicznej (obecnie znanym jako Fundacja Złotego Globu).

Powiązane: Pełna lista nominowanych do Złotych Globów 2024

Producent Globów Dick Clark Productions i Eldridge nabyli wszystkie aktywa, prawa i nieruchomości Globów od HFPA w czerwcu 2023 roku, po czym Globes przeszedł znaczną przebudowę, w tym listę członków głosujących na nagrody. DCP jest własnością Penske Media Eldridge, spółki joint venture pomiędzy Penske Media Corporation i Eldridge, która jest również właścicielem The Hollywood Reporter .

Jak oglądać 81. galę rozdania Złotych Globów bez kablówki

Ceremonia rozdania Złotych Globów jest transmitowana przez CBS, co oznacza, że możesz zarejestrować się na okres próbny w usłudze transmisji strumieniowej telewizji na żywo, która obsługuje tę sieć (np. DirecTV Stream, Fubo, Hulu + Live TV), jeśli chcesz oglądać bez kabla. Kilka alternatywnych telewizji kablowych obsługuje te sieci, a wiele z nich oferuje bezpłatne wersje próbne.

Dowiedz się, gdzie oglądać 81. ceremonię rozdania Złotych Globów online z abonamentem telewizji kablowej i bez niego.

How to Watch the 2024 Golden Globe Awards Online Without Cable

DirecTV

DirecTV Stream

Oglądaj CBS z DirecTV Stream. Alternatywne pakiety kablowe oferują CBS wraz z ponad 75 innymi kanałami – takimi jak ABC, NBC, Fox, AMC, Bravo, CNBC, Disney Channel, ESPN i wiele innych.

Czytaj również:  resident Evil" ma solidne otwarcie na liście streamingowej

A ceremonię wręczenia nagród w CBS można oglądać również za darmo, rejestrując się w pięciodniowym bezpłatnym okresie próbnym, aby oglądać Złote Globy w DirecTV Stream. Po tym czasie można zrezygnować z usługi lub kontynuować oglądanie, a ceny zaczynają się już od 69,99 USD za podstawowy pakiet rozrywkowy. Inne plany oferują ponad 105-150 kanałów, a ceny wahają się od 84,99 USD do 159,99 USD miesięcznie.

Przez ograniczony czas nowi subskrybenci mogą otrzymać kartę podarunkową Visa o wartości do 400 USD; dowiedz się więcej tutaj.

How to Watch the 2024 Golden Globe Awards Online Without Cable

Paramount Global

Paramount+

Oglądaj Złote Globy za darmo, rejestrując się w siedmiodniowym bezpłatnym okresie próbnym Paramount+, który zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie. Po tym czasie można całkowicie zrezygnować z usługi streamingowej lub kontynuować oglądanie.

Subskrybenci mogą uzyskać dostęp do setek filmów i seriali telewizyjnych z Paramount+, takich jak Sonic the Hedgehog 2, Frasier, Lawmen: Bass Reeves, wszystkie serie Star Trek, prequele Yellowstone 1883 i 1923 i inne. Dodatkowo, Paramount+ z Showtime kosztuje 11,99 dolarów miesięcznie za pakiet bez reklam, który obejmuje oryginały Showtime, takie jak The Curse, Yellowjackets, The Chi i inne.

How to Watch the 2024 Golden Globe Awards Online Without Cable

Amazon

Paramount+ na Prime Video

Paramount+ jest również dostępny jako kanał dodatkowy na Prime Video. Członkowie Prime i nowi subskrybenci mogą uzyskać bezpłatny siedmiodniowy okres próbny dla Paramount+ na Prime Video (8,99 USD miesięcznie za samodzielną usługę). Po tym czasie subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona za dodatkową opłatą w wysokości 11,99 USD miesięcznie (w tym Showtime), oprócz ceny członkostwa Prime lub Prime Video.

Nie jesteś członkiem Prime? Zarejestruj się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny, aby skorzystać ze wszystkiego, co Amazon Prime ma do zaoferowania, w tym dostępu do Prime Video; szybkiej darmowej wysyłki tego samego, następnego lub dwóch dni; rabatów w sklepach Whole Foods Market, dostępu do ekskluzywnych wydarzeń zakupowych – takich jak Prime Day i Black Friday – i nie tylko.

Czytaj również:  Neve Campbell o powrocie do "Krzyku" w obliczu upadku serii: "Nie zdziwiłbym się, gdybym otrzymał telefon"

How to Watch the 2024 Golden Globe Awards Online Without Cable

Fubo

Fubo

Oglądaj CBS, a także ponad 170 innych kanałów informacyjnych, rozrywkowych i sportowych dzięki subskrypcji Fubo – która zaczyna się od 74,99 USD miesięcznie. Ponadto można nagrać ponad 1000 godzin programów telewizyjnych, filmów, gier i nie tylko, dzięki czemu można je później oglądać na smartfonie, tablecie, laptopie lub telewizorze Smart TV.

Tymczasem inne pakiety oferują 254 kanały w pakiecie Elite za 84 USD.99 dolarów miesięcznie lub 298 kanałów, z Showtime i jakością obrazu 4K w pakiecie Premiere, za 94,99 dolarów miesięcznie.

Usługa strumieniowego przesyłania telewizji online oferuje również pięciodniowy okres próbny dla nowych subskrybentów, dzięki czemu można oglądać Złote Globy online za darmo w tym czasie.

How to Watch the 2024 Golden Globe Awards Online Without Cable

Hulu

Hulu + Live TV

Aby oglądać CBS, subskrypcja Hulu + Live TV to kolejna fantastyczna opcja. Usługa transmisji strumieniowej ma dostęp do ponad 90 kanałów na żywo – takich jak BET, CNN, Food Network i innych – już od 76,99 USD miesięcznie i obejmuje całą bibliotekę transmisji strumieniowych Hulu, a także Disney+ i ESPN+.

Oprócz telewizji na żywo, Hulu + Live TV pozwala subskrybentom oglądać oryginały z Hulu, Marvel Studios, Lucasfilm (Star Wars, Indiana Jones), The Muppets Studio i Pixar, a także ESPN + dla oryginalnych programów sportowych i sportów na żywo z Formuły 1, a także NFL, MLB i innych lig sportowych. Obejmuje również nieograniczony DVR w chmurze. Niestety, Hulu nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego.

Jak oglądać 81. galę rozdania Złotych Globów poza USA

Jeśli chcesz oglądać Złote Globy, ale jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, nadal możesz transmitować ceremonię wręczenia nagród za pomocą dowolnej z powyższych usług streamingowych w połączeniu z ExpressVPN. Dla niewtajemniczonych jest to wirtualna sieć prywatna, która umożliwia legalny dostęp do amerykańskich serwerów internetowych, nawet jeśli znajdujesz się w innym kraju. Możesz więc teraz streamować Złote Globy na smartfonie, tablecie, laptopie i smart TV. Więcej informacji o ExpressVPN można znaleźć tutaj.

Czytaj również:  Zwycięzcy Festiwalu Filmowego w Berlinie (aktualizacja na żywo)

Jeśli oglądasz Złote Globy online za pośrednictwem telewizora, który nie ma inteligentnej funkcji, możesz podłączyć urządzenie do przesyłania strumieniowego, takie jak Apple TV 4K, Amazon Fire TV Stick 4K, Chromecast 4K z Google TV lub Roku.

Jak oglądać 81. galę rozdania Złotych Globów za pośrednictwem telewizji kablowej

Złote Globy będą emitowane w sieci CBS. Transmisję można oglądać za pośrednictwem operatora telewizji kablowej lub na stronach internetowych sieci po zalogowaniu się na konto telewizji kablowej.

Sukcesja HBO prowadzi wśród nominowanych do nagród telewizyjnych z dziewięcioma nominacjami (w tym dla najlepszego serialu dramatycznego), podczas gdy Barbie również zdobyła dziewięć nominacji w prawie wszystkich najważniejszych kategoriach filmowych (w tym najlepszy film muzyczny/komediowy, najlepsza rola kobieca w filmie muzycznym/komediowym dla Margot Robbie, najlepsza reżyseria dla Grety Gerwig i najlepszy scenariusz filmowy dla Grety Gerwig i Noah Baumbacha). Inne nominowane filmy to Oppenheimer (osiem) oraz Killers of the Flower Moon i Poor Things (po siedem). Pełną listę nominacji do Złotego Globu 2024 można znaleźć tutaj.

Powiązane: Gdzie streamować nominowany do Złotych Globów film „Super Mario Bros. Movie” online

Obejrzyj 81. doroczną ceremonię wręczenia Złotych Globów online w niedzielę 7 stycznia za darmo za pośrednictwem DirecTV Stream (z siedmiodniowym okresem próbnym) lub Paramount + z Showtime.

Latest Posts

Nie przegap