niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Kate Middleton wspiera rodziców w walce z rakiem: Są „prawdziwymi kotwicami w jej życiu

Kate Middleton otrzymuje wsparcie od swojej rodziny w związku z diagnozą raka.

„Ma naprawdę wąską grupę przyjaciół, a zwłaszcza w Norfolk, naprawdę bliskich przyjaciół”, powiedziała królewska ekspertka Katie Nicholl w wywiadzie opublikowanym we wtorek w Entertainment Tonight. „Ale myślę, że prawdziwymi kotwicami w jej życiu są jej rodzice… i jej brat James… i jej siostra Pippa.”

„Chociaż z pewnością nie widuje się ich często fotografowanych razem, są bardzo obecni w tle” – kontynuowała. „Są absolutnie fundamentalni.”

Królewska ekspertka Katie Nicholl powiedziała Entertainment Tonight, że rodzina Kate Middleton jest integralną częścią jej systemu wsparcia podczas leczenia raka. AFP/Getty Images
„Myślę, że prawdziwymi kotwicami w jej życiu są jej rodzice… i jej brat James… i jej siostra Pippa”, zauważył Nicholl. AP

James podzielił się wiadomością o wsparciu dla swojej starszej siostry po jej szokującym ogłoszeniu z powrotem zdjęciem pary jako dzieci.

„Przez lata wspięliśmy się razem na wiele gór. Jako rodzina, będziemy wspinać się również na tę z tobą ⛰️❤️”, podpisał wzruszający post.

Nicholl powiedział również, że rodzice księżnej Walii, Carole i Michael, „czują ulgę”, że jej rak został wykryty we wczesnym stadium i czują się „uspokojeni faktem, że chemioterapia jest chemioterapią zapobiegawczą.”

James podzielił się wzruszającą wiadomością dla swojej starszej siostry w mediach społecznościowych po ogłoszeniu jej raka. UK Press via Getty Images
Nicholl powiedziała, że jej rodzice „czują ulgę”, że rak został wcześnie wykryty. AP

„Catherine będzie pod opieką najlepszych lekarzy na świecie, więc jest w bezpiecznych rękach” – uzasadnił Nicholl.

„Carol i Michael, zawsze byli niesamowicie silną parą, a także bardzo przyziemną… to, co będą teraz robić, to spotykać się i wspierać ją – i nie tylko Williama i Kate, [ale] także ich wnuki.”

W nagraniu wideo informującym o diagnozie raka, które 42-letnia Middleton udostępniła w piątek, powiedziała, że jej mąż, książę William, był u jej boku jako „wielkie źródło pocieszenia i otuchy.”

Middleton ogłosiła, że ma raka w piątek. Getty Images
Nie ujawniła, jaki rodzaj raka u niej zdiagnozowano. REUTERS

Page Six dowiedziała się, że 41-letni książę Walii wycofał się z uroczystości upamiętniającej jego zmarłego ojca chrzestnego, króla Grecji Konstantyna II, w lutym, po tym jak dowiedział się o chorobie Middleton.

Od tego czasu para uciekła do Anmer Hall w Norfolk z trójką swoich dzieci, księciem Jerzym (10 lat), księżniczką Charlotte (8 lat) i księciem Louisem (5 lat), aby cieszyć się rodzinnym czasem.

Czytaj również:  gwiazda "RHONJ" Rachel Fuda mówi, że 50-kilogramowa utrata wagi męża Johna "zdecydowanie poprawiła" ich życie seksualne

Middleton nie dołączy do rodziny królewskiej podczas tegorocznego nabożeństwa wielkanocnego z powodu trwającej chemioterapii. Nie jest jasne, czy William i ich dzieci pojawią się na nabożeństwie.


Więcej obowiązkowych relacji z royals:

  • Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle
  • Kalendarium związku księcia Williama i Kate Middleton
  • Drzewo genealogiczne rodziny królewskiej i linia sukcesji

Księżna Walii powiedziała podczas ogłoszenia, że książę William był u jej boku jako „wielkie źródło pocieszenia i otuchy” AP
Osoba wtajemniczona powiedziała Page Six, że jest on dość „zestresowany” zaistniałą sytuacją. REUTERS
Para wraz z trójką dzieci spędza obecnie rodzinny czas w Anmer Hall w Norfolk. Getty Images

Według osoby wtajemniczonej w sprawy pałacowe, William „robi wszystko, co w jego mocy”, aby zrównoważyć swoje obowiązki, podczas gdy jego żona skupia się na swoim zdrowiu.

„W jednej chwili biegnie do szkoły, a teraz jest w niesamowitym stresie” – dodało źródło Page Six.

Oczywiście, diagnoza Middleton pojawiła się miesiąc po tym, jak jej teść, król Karol III, ujawnił, że jest leczony na raka.

Latest Posts

Nie przegap