środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Kyle Richards kwestionuje przyszłość swojego małżeństwa z Mauricio Umansky: „Jeśli nie będzie wysiłku, nie skończymy razem

Kyle Richards zakwestionowała przyszłość swojego małżeństwa z Mauricio Umansky, ujawniając, że wszystko musi się zmienić, aby para mogła pozostać razem.

W klipie zapowiadającym przyszłotygodniowy odcinek „The Real Housewives of Beverly Hills”, 55-letnia gwiazda programu wyraziła swoje zaniepokojenie problemami w związku pary, która rozstała się po 27 latach małżeństwa.

„Jeśli nie będzie wysiłku, nie skończymy razem”, mówi Bravolebrity o Umansky’m, którego firma nieruchomości The Agency nadal szybko się rozwija.

Sukces firmy najwyraźniej odbił się na związku pary, ponieważ Richards, który zainicjował rozstanie z Umansky’m, przyznaje, że jego brak wolnego czasu spowodował pewne tarcia.

W klipie można usłyszeć, jak aktorka „Halloween” wyraża swoją irytację z powodu niekończącego się harmonogramu pracy Umansky’ego.

Kyle Richards zakwestionowała przyszłość swojego małżeństwa z Mauricio Umansky. mumansky18/Instagram
Bravolebrity wyraziła swoje obawy dotyczące problemów małżeńskich pary po ich rozstaniu. Getty Images for Elton John AIDS Foundation

„Musi zgodzić się na więcej rzeczy, ponieważ agencja tak bardzo się rozwija”, mówi Dorit Kemsley w klipie, według Us Weekly. „Więc pytam, jeśli mamy problem, dlaczego nie możesz dać tej energii, którą dajesz firmie?”

Pomimo tego, że Richards wyrzuciła swoje żale w programie, w zeszłym tygodniu przyznała, że nie ma pojęcia, jak żyć bez Umansky’ego.

„Byłam mężatką przez prawie całe moje dorosłe życie”, powiedziała 55-letnia gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” w czwartkowym programie SiriusXM „Jeff Lewis Live”. „Nawet nie wiem, czym jest życie bez Mauricio. Jest ciężko. To bolesne. To przerażające.”

Richards dodała, że sytuacja jest dla niej „naprawdę trudna”, ponieważ czuje, że jej „cała tożsamość to bycie żoną i mamą”

„Mam cztery córki, które są moimi najlepszymi przyjaciółkami, ale on jest także moim przyjacielem i bardzo go kocham, i to też jest trudne”, wyjaśniła Lewisowi.

Podczas wywiadu Richards potwierdziła doniesienia z listopada, że zarówno ona, jak i 53-letni Umansky są w trakcie terapii, ponieważ nadal radzą sobie z separacją.

Czytaj również:  Żona gwiazdora "Boy Meets World" Williama Danielsa broni wzajemnej niewierności
Richards, która zainicjowała rozstanie z Umanskym, przyznaje, że jego brak wolnego czasu spowodował pewne tarcia. mumansky18/Instagram
Para związała się węzłem małżeńskim w 1996 roku i ogłosiła separację w 2023 roku. Getty Images

Powtórzyła również, że para nadal mieszka razem, ale przebywa w różnych sypialniach.

Page Six potwierdziła w lipcu 2023 r., że Richards i Umansky, którzy zawarli związek w styczniu 1996 r., postanowili się rozstać.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Housewives Hangover”
  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Para przyznała się do „trudnego” roku we wspólnym oświadczeniu na Instagramie, pisząc wówczas: „Oboje bardzo się kochamy i szanujemy. … Nie było żadnych wykroczeń z niczyjej strony.”

Wkrótce po tym, jak pojawiły się informacje o ich separacji, Richards i Umansky wydali wspólne oświadczenie, w którym wyjaśnili, że wszelkie doniesienia o ich „rozwodzie są nieprawdziwe.”

Pomimo tego, Richards przypadkowo określiła swoje problemy małżeńskie jako „rozwód” na BravoCon w listopadzie.

Uwielbiana przez fanów para ma razem trzy córki: 27-letnią Alexię, 23-letnią Sophię i 15-letnią Portię.

Umansky pomógł także wychować 34-letnią Farrah Brittany, którą Richards powitała w swoim pierwszym małżeństwie z Guraishem Aldjufrie.

Latest Posts

Nie przegap