środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Tom Sandoval broni romansu Raquel Leviss i mówi, że „bardzo o nią walczył” przed zerwaniem

Raquel Leviss była kimś więcej niż tylko „gorącą dziewczyną” dla Toma Sandovala, który powiedział, że wciąż nie może się pozbierać po ich rozstaniu.

Gwiazdy „Vanderpump Rules”, które miały romans, podczas gdy Sandoval był w wieloletnim związku z Arianą Madix, nie są już w kontakcie, jak twierdził.

„Tak ciężko walczyłem o Rachel”, powiedział Sandoval w czwartkowym odcinku podcastu Two T’s in a Pod, używając nazwiska rodowego Leviss.

„Przestałem pić. Przestałem palić papierosy, ponieważ odeszła do ośrodka. Myślę sobie: „Ona nie może pić, nie może palić. Rzucę to.”

Jego komentarze pojawiły się dziewięć miesięcy po tym, jak „Scandoval” wstrząsnął Bravo-verse – i wszedł do głównego nurtu leksykonu – czyniąc gwiazdy rzeczywistości powszechnie znanymi.

W następstwie intensywnej kontroli mediów, 29-letnia Leviss trafiła do ośrodka zdrowia psychicznego i rzekomo zerwała kontakt ze swoim byłym romansem.

Tom Sandoval powiedział, że „bardzo walczył” o Raquel Leviss przed ich rozstaniem. Tom Sandoval/YouTube
Para miała romans, gdy on był w związku z Arianą Madix. Instagram/ Raquel Leviss

„Byłem tam w każdy sposób, jakiego potrzebowała” – kontynuował 40-letni Sandoval.

„Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. To rozdzierające serce. Byłem w niej całkowicie zakochany. Ona nie jest tylko seksowną dziewczyną. Byłem modelem przez 15 lat, to coś głębszego”

Zapytany, czy wierzy, że naprawdę go kochała, Sandoval odpowiedział: „Mam nadzieję, że tak”

Twierdził, że Leviss zerwała z nim kontakt, gdy trafiła do szpitala psychiatrycznego. Bravo

„Sposób, w jaki mnie odepchnęła, nie wiem, nie jestem w jej głowie”, dodał.

Właściciel TomTom wyjaśnił również, że chciał szukać leczenia psychiatrycznego, tak jak Leviss, ale już zobowiązał się do trasy koncertowej ze swoim zespołem w 2023 roku.

„Musiałem zarabiać pieniądze” – powiedział Sandoval.

„Byłem w niej całkowicie zakochany. Ona nie jest tylko jakąś gorącą dziewczyną. Byłem modelem przez 15 lat, to coś głębszego” – powiedział. Getty Images

„Każdego miesiąca wszystkie rachunki spływają z mojego konta. Kredyt hipoteczny spływa z mojego konta każdego miesiąca. Tak więc, podczas gdy Ariana kręci te wszystkie reklamy, ma sześć miesięcy zaległości w rachunkach” – powiedział o 38-letniej Madix, która wykorzystała swoją nowo odkrytą sławę dzięki kilku kampaniom reklamowym i występowi w „Tańcu z gwiazdami”

Czytaj również:  Cowboys QB Dak Prescott umawia się z pływaczką LSU Jadyn Jannasch jako "odbicie

Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

W innym miejscu odcinka Sandoval ujawnił, że byli małżonkowie w końcu zamieszkali pod osobnymi dachami.

Madix dowiedziała się o romansie swoich gwiazd w marcu. arianamadix/Instagram

„Obecnie przebywa w jakimś miejscu” – powiedział.

„Nie rozmawiamy. Mamy pośrednika, czy to mojego asystenta, czy przyjaciela.”

Odkąd romans Leviss z Sandovalem został ujawniony w marcu, twierdziła, że „nie widziała ani grosza”, mimo że znalazła się w centrum uwagi całego kraju.

Od czasu ich rozstania, Madix wykorzystała swoją sławę występując w „DWTS” i kilku kampaniach reklamowych. Bravo

Potwierdziła również, że nie wróci do „Vanderpump Rules”

Zamiast tego uruchamia nowy podcast zatytułowany „Rachel Goes Rogue”, który będzie koncentrował się na jej „podróży”, aby stać się „odporną i zaangażowaną w rozwój osobisty”

W międzyczasie Madix dotarła do finału 32. sezonu „Tańca z gwiazdami” na początku tego tygodnia, ale ostatecznie straciła trofeum Len Goodman Mirrorball Trophy na rzecz Xochitl Gomez i jej partnera Vala Chmerkovskiy’ego.

Latest Posts

Nie przegap