poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

„Ukochana” matka Melanii Trump, Amalija Knavs, zmarła w wieku 78 lat: „Będziemy za nią tęsknić ponad miarę

Melania Trump ogłosiła, że zmarła jej matka, Amalija Knavs. Miała 78 lat.

„Z głębokim smutkiem informuję o śmierci mojej ukochanej matki, Amaliji” – napisała na Twitterze we wtorek wieczorem była pierwsza dama.

„Amalija Knavs była silną kobietą, która zawsze zachowywała się z wdziękiem, ciepłem i godnością.

„Była całkowicie oddana swojemu mężowi, córkom, wnukowi i zięciowi. Będziemy za nią tęsknić ponad miarę i nadal szanować i kochać jej dziedzictwo.”

Donald Trump również opłakiwał śmierć swojej teściowej na Truth Social.

„To bardzo smutna noc dla całej rodziny Trumpów!!! Wspaniała i piękna matka Melanii, Amalija, właśnie odeszła do pięknego miejsca w niebie. Była niesamowitą kobietą i będziemy za nią tęsknić nie do opisania!” – napisał.

Melania pozornie była u boku swojej matki od Bożego Narodzenia, kiedy to w szczególności nie uczestniczyła w uroczystościach w Mar-a-Lago z mężem.

Melania Trump ogłosiła, że jej mama, Amalija Knavs, zmarła. Miała 78 lat. Getty Images
„Z głębokim smutkiem zawiadamiam o śmierci mojej ukochanej matki, Amaliji” – napisała na Twitterze we wtorek wieczorem była pierwsza dama. Getty Images

Źródło wcześniej powiedziało Page Six, że 53-letnia Melania nie znalazła się na rodzinnym zdjęciu zrobionym 25 grudnia, ponieważ przebywała w szpitalu w Miami.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Melania zawsze była bardzo oddana całej swojej rodzinie” – powiedział również informator Fox News Digital. „Nie powinno być zaskoczeniem, że spędziła te święta ze swoją chorą matką.”

Tymczasem 77-letni były prezydent potwierdził później, że nieobecność jego żony podczas świąt była spowodowana tym, że jego teściowa była „bardzo chora.”

„Amalija Knavs była silną kobietą, która zawsze zachowywała się z wdziękiem, ciepłem i godnością”, kontynuowała. FilmMagic

„Miejmy nadzieję, że wyzdrowieje” – powiedział Donald w filmie nagranym w jego posiadłości w Palm Beach we Florydzie 31 grudnia.

„Miejmy nadzieję, że będzie dobrze, ale to trudne, bardzo trudne” – kontynuował, dodając, że Melania „przesyła jej miłość”

„Ona zna prawdopodobnie około 95 procent ludzi w tym pokoju. Chcemy tylko życzyć Amaliji, aby jak najszybciej wyzdrowiała.”

Czytaj również:  Król Karol i Królowa Konsorcjum Camilla obrzuceni jajkami podczas wizyty w Yorku
Trump była wyraźnie nieobecna na świątecznym spotkaniu swojej rodziny w Mar-a-Lago, opiekując się chorą matką. AFP via Getty Images
Donald Trump potwierdził, że jego teściowa była chora 31 grudnia, dodając, że było to „bardzo trudne” AP

Nie podzielił się dalszymi szczegółami na temat choroby Knavsa.

Amalija i jej mąż, Viktor Knavs, mieszkali w Mar-a-Lago w pobliżu swojej córki i zięcia w momencie jej śmierci, według People.

Słoweńska para stała się obywatelami USA w 2018 roku, podczas prezydentury Donalda Trumpa.

Latest Posts

Nie przegap